Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів

Прізвище, ім'я, по батькові Предмет Клас Місце
Стороженко Віктор Євгенійович математика біологія
ІКТ
8 І
ІІ
ІІІ
Шульгіна Лілія Вячеславівна біологія 9 ІІ
Майстеренко Артур Володимирович біологія 9 ІІІ
Стороженко Вікторія Євгеніївна фізика 7 ІІІ
Циганов Єгор Сергійович англійська мова 11 ІІІ
Грінченко Анастасія Олегівна англійська мова 10 ІІІ
Гринько Тетяна Сергіївна математика 6 ІІІ
Петрунів Андрій Юрійович правознавство 11 ІІІ

Конкурс з української мови ім. П. Яцика

1. Корнілова Анна – 4 клас, І місце;
2. Сосюра Максим – 3 клас, ІІ місце.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка

1. Морсєєва Ірина – 6 клас, ІІІ місце;
2. Гонтей Анжеліка – 8 клас, ІІІ місце.

Переможці районних та обласних конкурсів

Конкурс Прізвище, імя учасника Клас Нагороджено Керівник
1. Районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» Рудика Вікторія 11 ІІ місце Кравченко У.В.
Тоткало Інна 4 ІІ місце Лобур І.А.
2. Про проведення районних змагань з легкоатлетичного кросу серед учнів 1999 р. н. і молодше Портной Єгор 9 ІІІ місце (біг на 500 м.) Чутило П.А.
3. Районні змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на призи клубу «Біла тура» Петрунів Артем 8 ІІ місце (ІІ дошка) Чутило П.А.
Петрунів Андрій 11 ІІІ місце (І дошка) Чутило П.А.
4. Міськрайонний фестиваль дитячої творчості «Різдвяні зорі» Денисенко Валерія Момот Софія Якімова Світлана Стороженко Вікторія 5
5
7
7
Диплом учасника Култаєва В.В.
5. Міськрайонний конкурс малюнків «Ми за мир, ми проти війни!» Кушнаренко Надія 8 Диплом переможця Матушкіна Л.П.
Василенко Тетяна 3 Диплом переможця Култаєва В.В.
Страмбовський Артем 3 Диплом переможця Култаєва В.В.
6. Про підсумки проведення районного етапу обласної екологічної акції «Допоможемо зимуючим птахам» Шульгіна Лілія 9 ІІІ місце у конкурсі літературної творчості про зимуючих птахів Василюк Л.А.
Скрипка Владислаа 7 ІІ місце у конкурсі малюнків Василюк Л.А.
Василенко Тетяна 3 ІІІ місце у конкурсі малюнків Василюк Л.А.
Туристсько-краєзнавчий гурток 6 ІІ місце за змістовну пропагандистську та практичну діяльність Василюк Л.А.
7. Районний етап обласного конкурсу виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: поетичні лейтмотиви» Стороженко Вікторія 7 Переможець у категорії «Художники» Матушкіна Л.П.
Гонтей Анжеліка 8 Переможець у категорії «Автори віршів» Батракова Т.О.
8. Районний етап всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник» Денисенко Валерія 5 ІІІ місце Василюк Л.А.
9. Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» Гонтей Анжеліка 8 ІІ місце Матушкіна Л.П.
Дємєнєва Валерія 7 ІІ місце Худченко А.М.
Шульгіна Лілія 9 ІІ місце
10. Обласний конкурс виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: поетичні лейтмотиви» Стороженко Вікторія 7 Диплом учасника Матушкіна Л.П.
11. ІІ етап обласного конкурсу на звання найкращого читача 2016 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» Лутченко Максим 7 ІІ місце Ковалевич О.В.
12. Конкурсу «My Motherland: the place where I live/the place I love the most» Стороженко Віктор 8 ІІІ місце Гринько І.Г.
Кiлькiсть переглядiв: 516

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.