ТИЖДЕНЬ ОРГАНІЧНОГО ХАРЧУВАННЯ

З 03 по 07 жовтня у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладі № 2 проведено Тиждень органічного харчування. Протягом тижня вчителем основ здоров’я Чутило Т.В. проведено заняття «Живи органічно» у 6 класі та виховну годину «Їжа без хімії» у 5 класі. На загальношкільній лінійці учнів 5-11 класів ознайомлено з принципами «органічного» харчування, для учнів 1-4 класів проведені тематичні п’ятихвилинки «Правильне харчування – залог здоров’я».

Галерея "Тиждень органічного харчування"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2016

З 19 по 23 вересня 2016 року з метою популяризації занять спортом, превентивного виховання підростаючого покоління проведено Олімпійський тиждень. Протягом якого вже традиційно організовано спортивні змагання між класами, змагання з волейболу між вихованцями гуртка «Волейбол» та вчителями навчального закладу. Молодші школярів взяли участь в ігровій програмі «Веселі старти», конкурсі стіннівок «Фізкультура і спорт у нашому житті». Для всіх учнів проведено Олімпійський Урок, на якому вихованців ознайомлено з олімпійськими чемпіонами України та переглянуто фрагменти Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Галерея "Олімпійський тиждень - 2016"

«ЗДОРОВ`Я ДИТИНИ – ЩАСТЯ КОЖНОЇ РОДИНИ»

«У здоровому тілі – здоровий дух» - говорить народне прислів’я. Тому вкрай важливо розповідати учням про важливість ведення здорового способу життя.

Популяризація цієї теми відбулась 26 листопада на відкритій виховній годині у 6-ому класі (класний керівник Л.А. Василюк). Захід мав назву «Здоров’я людини – щастя кожної родини».

Зазначимо, що пізнавальні лекції проводив не тільки педагог. Діти охоче підготували міні-доповіді на тему: «Людський організм і фактори, що впливають на здоров’я», « Важливість гігієни», « Правильний режим дня, здоровий сон» і т.д.

Не обійшлось і без творчості. Школярі виконували пісні, сіяли жартами, ставили театральні сценки.

/Files/images/IMG_3370.JPG /Files/images/IMG_3395.JPG /Files/images/IMG_3445.JPG
Наприкінці всі разом провели фізкультхвилинку.

Кiлькiсть переглядiв: 624

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.