ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

29 вересня 2016 року у стінах нашого навчального закладу проведено районний захід до Дня усиновлення під назвою «Родина, як зірка єдина». Школа щиро привітала родини з смт. Любимівки, с. Тавричанки, с. Калинівки, с. Чорноморовки та с. Коробків.
/Files/images/день усиновлення.jpg

«ПРИВІТ! Я – КОНФЛІКТ!»

2-го лютого2016 року учні п’ятого класу відвідали виховну годину «Привіт! Я конфлікт!». Класний керівник Гринько І.Г. допомагала дітям знаходити альтернативне рішення при необхідності розв’язання будь-якої конфліктної ситуації.

Діти активно обговорювали тему виховної години, ставили запитання. Особливо сподобались учням ігри «Розв’яжи проблеми», «Твоя візитка» та «Терези».

Під час заходу діти отримали цінні рекомендації щодо способів уникнення конфлікту, стадій виходу з нього та методів задля подолання негативних емоцій. Завершилась виховна година цікавою та корисною вправою "Я бажаю тобі...", що справила на присутніх позтивне враження та створила дружню атмосферу.

/Files/images/IMG_4351.JPG /Files/images/IMG_4358.JPG /Files/images/IMG_4370.JPG

Новорічні свята – 2016

23 та 24 грудня 2015 року школярі, батьки та вчителі школи святкували прихід Нового року!

Учні 1-х – 4-х класів побували на неймовірному карнавалі, який мав назву «У країні Диснейленду». Школярі співали, танцювали, сміялись і насолоджувались конкурсами від казкових героїв.

Для учнів 5х -7х класів було проведено свято грації, ніжності та краси «Міс Кришталевий черевичок». П’ять конкурсанток вражали глядачів своїми талантами, кулінарними здібностями, вмінням представити себе та свою групу підтримки. Переможницею конкурсу стала учениця 5 класу Денисенко Валерія!

Для старшокласників новорічне свято пройшло у формі КВК! 24-го грудня учні мали змогу позмагатися у своїй винахідливості та кмітливості. Активну участь взяли учителі та батьки, які підтримували своїх дітей! Учасники свята вражали яскравістю номерів та своєю артистичністю, а присутні отримали вибуховий заряд позитивного настрою! Переможцями стали учні 10 класу, ІІ місце – 9 клас, ІІІ місце – збірна команда 8-го та 11 класів!

Протягом новорічних свят школярі отримували цінні подарунки та солодощі від спонсорів нашої школи!

/Files/images/IMG_3955.JPG /Files/images/IMG_3962.JPG /Files/images/IMG_3987.JPG /Files/images/IMG_3996.JPG /Files/images/IMG_4024.JPG /Files/images/IMG_4061.JPG /Files/images/IMG_4065.JPG /Files/images/IMG_4162.JPG /Files/images/IMG_4169.JPG /Files/images/IMG_4192.JPG

«День Святого Миколая»

18 грудня до молодших школярів завітав Святий Миколай, привітав дітей з початком новорічних свят, побажав наснаги, працелюбності та старанності у навчанні. Діти радісно приймали гостя, розповідали йому вірші, співали пісень. Свято пройшло на піднесеному передсвятковому настрої!

/Files/images/IMG_3710.JPG /Files/images/IMG_3714.JPG /Files/images/IMG_3727.JPG /Files/images/IMG_3735.JPG /Files/images/IMG_3751.JPG /Files/images/IMG_3784.JPG

«НАС КЛИЧЕ В МАНДРИ ОСІНЬ ЗОЛОТА»

17 листопада у 1 класі в Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №2 відбувся незвичайний захід – відкрита виховна година під назвою «Нас кличе в мандри осінь золота». Режисером та сценаристом цього дійства була класний керівник дітей – педагог І.В. Новак.

Першачки виконали безліч пісень на осінню тематику, показали хореографічний танок з парасольками, танець грибочків. Не забули й про театральні постановки: сценка с урожаєм, паляницею, булочкою та бубликом та спектакль «Сперечались овочі».

Наприкінці виховної години всі учасники взяли участь у розважальних іграх та сфотографувались на пам’ять.

/Files/images/2015-11-11-1722.jpg /Files/images/2015-11-11-1756.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1399

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.