02 грудня 2016 року, керівником туристично-краєзнавчого гуртка Василюк Л.А., проведена краєзнавча конференція «Херсонщина – моя Земля». Учні, що прийняли участь у конференції, дізнались про історичну спадщину Херсонщини,видатних діячів культури і мистецтва, унікальних природних об’єктів, заповідних фондів, туристичних баз відпочинку.
/Files/images/4.JPG /Files/images/44.JPG /Files/images/444.JPG

01 листопада 2016 року школярі нашої школи прийняли участь в екскурсії до головної водної артерії півдня України - Каховського магістрального каналу. На екскурсії ними, разом з вчителем географії Василюк Л.А., було вивчено ефективність роботи та біологічного очищення стану вод в Каховському магістральному каналі. Ці данні стали основою для оформлення матеріалів участі в районному етапі краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна», а саме, роботи на тему «Збереження та ефективності експлуатації Каховського магістрального каналу». Вихованці гуртка написали лист-повідомлення селищному голові Коновалову С.В., в якому розкрили основні проблеми каналу та запропонували шляхи їх вирішення. По результатам участі у районному етапі робота туристично-краєзнавчого гуртка стала переможцем та прийме участь у обласному етапі експедиції.
/Files/images/3.JPG /Files/images/33.JPG/Files/images/333.JPG /Files/images/333333.JPG

27 жовтня 2016 року учні 7 класу прийняли участь у екскурсії до Каховського водосховища. Школярі дізнались про методи берегоукріплення та особливості санітарно-охоронної зони в межах свого населеного пункту.
/Files/images/2.JPG /Files/images/22.JPG

13 жовтня 2016 року, напередодні дня захисника України, з вихованцями туристично-краєзнавого гуртка (керівник Василюк Л.А.) організована екскурсія до історичної пам’ятки смт Любимівки - Обеліску Слави. Метою екскурсії було ознайомити школярів з історіями героїв-фронтовиків, визволителів нашого краю від німецько-фашистських загарбників.
/Files/images/1.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 496

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.