Акція милосердя "Допомога воїнам АТО"

Допомога АТО вкрай важлива для всіх українських людей. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, учні Любимівської загальноосвітньої школи I-III – ДНЗ №2 намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей.

Так, в черговий раз у нашій школі з 24.10.18 року по 28.10.18 року відбулася акція милосердя «Допомога воїнам АТО», яка проходила під гаслом «До перемоги разом».

Учні, учителі, батьки школи відгукнулися на ініціативу зібрати гуманітарну допомогу 57 Окремій Мотопіхотній бригаді 17, Окремому Мотопіхотному батальйону. Учні молодших класів написали теплі слова нашим захисникам на Державному прапорі України.

Нехай наша допомога зігріє серця і душі тих, хто сьогодні на передовій, хто не шкодує свого життя за Волю України.

Велика щира подяка всім небайдужим, всім тим, хто є справжніми патріотами нашої держави, хто долучився до благородної волонтерської справи!

/Files/images/IMG-356de40187505ae420113a5dff70957d-V.jpg /Files/images/IMG-63a7e40d316d10a382173bae56d943dd-V.jpg

День Соборності України

Дуже хотілося розпочати цей репортаж словами: „Вчора відшуміло свято...” Але свято зовсім не шуміло, хоча саме 22 січня Україна відзначає День СоборностіУкраїни. Хотілося ще раз переконатися, що наші учні знають і шанують свою історію.

Соборність України – не просто словосполучення в устах оратора. Соборність є вектром направленості суспільного життя, соборність – це спогад про майбутнє і водночас намір єднання.

У нашій школі є традиція: святкувати День Соборності України, утворюючи свій «живий інтелектуальний ланцюг».

Тому 22 січня у школі пройшли заходи, присвячені Дню Соборності та Свободи України. Більш усього хотілось би відмітити історико – літературну композицію «Подія, що пережила час…», яку провели класні керівники Василюк Л.А. та Гринько І.Г., в якому брали участь учні 7-8 класів.

Робота, яку зробили вчителі, була видна одразу. Важкий історичний матеріал пояснювався у цікавій, доступній формі з допомогою інформаційно – комп’ютерних технологій. Учні підготували вірші про незалежну Україну, співали пісні, а своєю емоційністю та щирістю змогли зачепити, навіть, наші дорослі серця.

Галерея "День Соборності України - 2018"

День Гідності та свободи України

Світла пам’ять про героїв України, котрі своєю мужністю та боротьбою, змінили хід історії нашої держав, назавжди в наших серцях!

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Димченко Тетяна Василівна (кл.керівник 4-го класу) провела відкриту виховну годину до Дня Гідності та Свободи України під назвою: «Батьківщина мого серця».

В ході проведення заходу, учні школи були ознайомлені з пізнавальною інформацією та відеоматеріалами, що висвітлювали доленосні революційні події в Україні, протягом 2004-2014 років.

Виховна година була цікавою та змістовною. Червоною ниточкою пройшли через весь захід виховання в учнів любові, поваги до України та українського народу.

Учні розповідали вірші про Україну, співали пісні, а на останок виготовили колективну композицію: «З Україною в серці».

Галерея "День Гідності та свободи України"

Квест "Солдатськими стежинками"

08 грудня 2017 року в рамках святкування Дня Збройних Сил України в школі членами учнівського самоврядування було проведено гру з елементами квесту «Солдатськими стежинами» серед учнів в 6-11 класів (32 чол.) та 4 педагога.

Змагання включали 5 станцій (історична, логічна, математика, спортивна та творча), де учні поглиблювали знання про історичну і культурну спадщину України, формували повагу до традицій і звичаїв українського народу, розвивали творче мислення, пізнавальний інтерес.
Усі учасники продемонстрували відміну спортивну майстерність та фізичну підготовку.
Підсумком квесту була остання станція «Творча», на якій зібралися всі команди.
Учні представляли свої команди, емблеми та взяли участь у конкурсі «Пісні та строю». Всі учасники продемонстрували розуміння глибинного змісту свята, щиру вдячність тим, хто захищає права і свободи українців.
Виходячи з вищезазначеного маємо такі результати:
І місце команда «Дзвіночки»
ІІ місце команда «Берегиня»
ІІІ місце команда «Айдар»
ІV місце команда «Отамани»
Вітаємо переможців.


Галерея "Квест "Солдатськими стежинками""

Тиждень національно-патріотичного виховання

10-13 жовтня у навчальному закладі тривав тиждень національно патріотичного виховання. Класними керівниками 1-11 класів проведено виховні заходи на теми «Ми - славні нащадки козацького роду», «Слава козацька – не вмре, не поляже» та «Ми – захисники України».

Вже традиційно організовані спортивні змагання юних козачат «Ми – нащадки козаків», де хлопці змогли продемонструвати свою спритність, силу та витривалість.

18 школярів, вихованців куреня «Булава» та туристсько-краєзнавчого гуртка прийняли участь у міськрайонному заході присвяченому Дню захисника України, Дню Українського козацтва та у заходах з нагоди відзначення заснування Олешківської Січі. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій, а 6 учнів було посвячено у козачата.
/Files/images/PA140654.JPG /Files/images/PA140582.JPG /Files/images/PA140602.JPG/Files/images/PA140647.JPG

ТАБОРУВАННЯ «СОСНОВА СІЧ - 2016»

З метою патріотичного виховання учнів, її фізичного загартування шляхом системи козацького січового самовиховання, розкриття індивідуального потенціалу учнів 8-11 вересня 2016 року курінь «Булава» приймав участь у зборі юнацьких та молодіжних козацьких організацій Каховського району «Соснова січ-2016.TERRA COZACCORUM».

Завдяки активній участі всіх вихованців куреня у конкурсах нами здобуто 3 нагороди:
ІІ місце в конкурсі з номерів художньої самодіяльності;
ІІІ місце в змаганнях з волейболу;
ІІІ місце в конкурсі малюнків «З Україною в серці».
Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Галерея "Соснова Січ - 2016"

За чисте довкілля рідного краю

Формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці й природи зумовлює виховання в них працездатності, поваги до своєї та чужої праці, бажання творити добро та любити природу.

Тож 5 листопада 2015 року, у чистий четвер, на подвір’я Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ №2 прилетів справжній трудовий десант у складі учнів 5-11 класів. Розподілившись на окремі (закріплені за кожним) ділянки та «озброївшись» віниками, сапами, лопатами та іншим інвентарем, десант приступив до роботи.

Одразу потрібно зазначити, що хлопці та дівчата виконували роботу дуже старанно. Сонячна погода, хороший настрій і командний дух зробили свою справу: вже через декілька годин шкільне подвір’я сяяло чистотою.

/Files/images/IMG_3671.JPG /Files/images/IMG_3674.JPG /Files/images/IMG_3679.JPG /Files/images/IMG_3702.JPG

Шляхами славетних козаків

У вересні 2014 року на території Новокаховського лісництва відбувся зліт козачат "Соснова січ - школа виживання 2014", в якому взяли участь учні шкіл міста Каховки та Каховського району.

На юнаків та дівчат чекала насичена програма, яка включала різні форми роботи: стрільба з луку, пневматичної зброї, змагання з волейболу, пейнтболу та міні-футболу, веслування на байдарках тощо. Також було проведено конкурси шкільних газет та художньої самодіяльності, у яких юні козачата змогли продемонструвати свої таланти.

На урочистому закритті табору були підведені підсумки змагань та конкурсів. Учні нашої школи отримали почесні грамоти за І місце у конкурсі художньої самодіяльності на параді вишиванок та за кращий український вінок, ІІ місце за стінгазету, ІІІ місце у змаганнях з міні-футболу та радіоспорту. Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів та перемог!

/Files/images/cvmG2BU9jhE.jpg /Files/images/6kgIeVCoJXU.jpg /Files/images/PferYLWKtMc.jpg

Вклонімось сивочолим ветеранам...

27 березня 2015 року Любимівські школярі подарували незабутні святкові хвилини ветерану війни Гривкову Василю Никаноровичу. Цю урочисту подію висвітлено у місцевій газеті "Каховські новини"

/Files/images/iAwWDzqYPCI.jpg /Files/images/ветеран.png

Дзвенить струмочком рідна мова

У рамках тижня дитячого читання у школі було проведено традиційний конкурс юних майстрів художнього слова "Наша земля - Україна". Участь у ньому взяли учні 5-х - 9-х класів, які продемонстрували високий рівень акторських здібностей, подарували присутнім чудовий настрій.

Переможницею традиційно стала учениця 8-го класу Шульгіна Лілія, яка вразила глядачів натхненним і чуттєвим читанням поезії В.Баранова "До українців". Друге місце посів учень 9 класу Сєров Сергій, чиє дикламування поезії В.Сосюри "Любіть Україну" не залишило байдужим жодного глядача.

Конкурс подарував усім присутнім неабиякий заряд енергії, та вкотре довів, що наша школа багата на талановитих юних акторів.

/Files/images/DSCN6946.JPG

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине

Першого квітня 2015 року урочистим заходом "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине" було відкрито місячник громадянського та військово-патріотичного виховання.

Шестикласники активно брали участь в інсценуванні творів Кобзаря, цитували улюблені уривки його творів, співали народних пісень і дарували присутнім незабутню атмосферу патріотизму і відданості рідній країні.

/Files/images/IMG_20140303_113350.jpg

Юні волонтери

У березні 2015 року розпочато плетіння маскувальної сітки, яку юні патріоти подарують захисникам нашої держави - військовослужбовцям із зони АТО. Усі учні школи проявляють ініціативу, бо вірять: збереження незалежності й суверенітету України лежить у руках небайдужих.

/Files/images/Плетіння сітки.jpg

Зробимо Україну чистою

25 квітня2015 року відбулась п’ята щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою – 2015». До акції залучено 74 учні, 18 вчителів та 7 технічних працівників закладу. У межах акції проведено висаджування дерев (5 туй) та квітів (12 кущів троянд, насіння чорнобривців та айстр).Приведено до ладу території навчального закладу (загальна площа 2 га): прибрані парки, клумби, обкопані та побілені дерева.

/Files/images/IMG_2703.JPG /Files/images/Фото2454.jpg /Files/images/DSCN3495[1].JPG /Files/images/Фото2382.jpg/Files/images/DSC04734.JPG

Впорядкування Обеліску Слави

07 травня 2015 року учні 5-11 класів Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 2 прийняли участь в акції «Збережемо пам'ять про подвиги наших героїв». Школярі впорядкували пам’ятник захисників України у роки Другої світової війни – Обеліск Слави, що знаходиться на території смт Любимівка.

/Files/images/IMG_1167.JPG/Files/images/IMG_1170.JPG/Files/images/IMG_1180.JPG

Збирай кришечки на протези для воїнів АТО

Наприкінці червня в Україні стартувала всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів АТО.

Наша школа теж долучилася до цієї акції та провела акцію «Людяність у нелюдяний час». Учні нашої школи зібрали кришечки для виготовлення протезів воїнам АТО, майже 10 тис. штук. Найбільшу кількість кришечок зібрали учні 1 класу – 3385 штук, учні 4 класу – 1008 кришечок та учні 7 класу – 607 штук.

Переможці були нагороджені солодощами та пам’ятними дипломами. Дякуємо всім учням, батькам та вчителям за таку волонтерську діяльність, ми зробили наше селище трішечки чистішим та хоч краплинку своєї любові та доброти передали воїнам АТО

/Files/images/IMG_5050.JPG

Хоробрі серця України (10.10.2015)

10 жовтня 2015 року, напередодні свята Покрови та Дня захисника України, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління майбутніх Захисників України, учні 9 класу провели зустріч з воїном із зони АТО Усовим Сергієм Олександровичем та урок мужності на тему «Хоробрі серця України».

/Files/images/IMG_2746.JPG

Свято юних козаків! (13.10.2015)

13 жовтня 2015 року у 2 класі проведена виховна година «Козацькому роду – нема переводу». На свято були запрошені батьки та вчителі школи. Діти познайомились з могутньою козацькою армією та життям козаців. Під час заходу учні створили проект «Запорізька Січ», читали вірші, виконували пісні та зачаровували всіх присутніх красою українського танцю.

/Files/images/IMG_3201.JPG

Квітни, мово наша рідна! (09.11.2015)

9 листопада в 7-ому класі Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ №2 відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності. Захід мав назву «Квітни, мово наша рідна».

На свято до учнів завітала маленька дівчинка-українка (Анна Бек), яка привітала усіх зі святом і побажала цінувати рідну мову, любити, плекати її.
Також окремі учні 7-го класу декламували вірші, показували театралізовані сценки, співали пісні.

Усі присутні отримали позитивні емоції і побажали, щоб такі свята відбувались якомога частіше.

/Files/images/agzPkAtygx0.jpg /Files/images/k0p2ubIbioI.jpg /Files/images/_mJy6ZpHpzY.jpg /Files/images/ZzqnFEfhX90.jpg

І на тім рушникові... (11.11.2015)

11 листопада учнів нашої школи зібрав урочистий захід, присвячений Дню української писемності, який мав символічну назву "І на тім рушникові..."

Учні декламували свої улюблені поезії, співали народних пісень, відгадували загадки. Апофеозом свята стало представлення школярами витворів народного мистецтва: вишиванок, рушників та віночків, серветок та скатертей. Діти із захопленням розповідали про традиційні українські орнаменти, кольори та їх символічне значення.

Свято пройшло на піднесеному настрої, усі присутні отримали естетичне задоволення та приємне враження від багатства української культури!

/Files/images/jQk_qFMDF2M.jpg /Files/images/KMirbU_0R4I.jpg /Files/images/qQMwjUFQREE.jpg /Files/images/U56Sf4kj-7E.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.